Карди Би ги сака колите, но се држи настрана од нив

0

Во најновата епизода на „Carpool Karaoke“, раперката Карди Би е зад воланот на  автомобилот на Џејмс Кордон – и предизвикува малку немир. „Се плашам“, забавно извикува таа додека Џејмс и дава инструкции за паралелно паркирање. „Мислам дека нешто удрив“, се пошегува додека паркираше.

Во октомври, таа изјави дека немала потреба да научи како се вози, бидејќи е родена во Њујорк, „но го ценела Ламборџинито што и го подарил нејзиниот сопруг Офсет“. „Секој пат кога ќе почнам да учам, почнувам да се вознемирувам“, изјави таа за Џими Кимел. „И јас сум како: знаеш што? Не. Но, јас сум навистина добар совозач. Затоа што можам да забележам кога некој друг не знае да вози добро“.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com