Кардашијанови и се е можно

0

Викендов Кортни Кардашијан замина за Канкун со своите три деца, нејзиниот поранешен маж Скот Дисик и неговата девојка, Софија Ричи.

Кортни и Софија се чини дека одлично се согласуваат, и покрај нивната ситуација, а и тоа што врската на Софија и Скот беше на стаклени нозе годинава, се чини дека парот е посилен од кога и да е и станаа измешана фамилија.

Сестрата на Кортни, Клои, на својот Твитер профил го пофали триото за нивното родителство, пишувајќи: „Повеќе од горда на сите нив!!!! Ова е љубов!! Вашите деца пред се друго! Сите сте неверојатни возрасни луѓе!!!“

Уште на почетокот на нивниот одмор, во саботата, неверојатното трио беше забележано на вечера заедно.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com