Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Како се комбинира мини со мартинки?

0

Само пет месеци по раѓањето на нејзиното второ дете, Кендис Свонпул веќе во ноември се појави на сцената на спектакуларното шоу на „Викторија Сикрет“.  А дека лесно може да се облече во што и да посака, покажа и пред неколку дена кога се враќаше од работа дома во Њујорк.

Кендис беше фатена од папараците во одличен мини фустан од Александар Ванг и мартинките кои ги обожаваат сите трендсетерки во светот.

Тајниот Ангел на Викторија ја доведе својата линија до совршенство речиси веднаш – вака таа изгледа како само пет и пол месеци по раѓањето на нејзиното второ дете.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com