„Ејч енд Ем“ издаде буџетска копија од венчаницата на Кејт Мидлтон

0

Невести низ целиот свет сонуваа да се венчаат во фустан како кралскиот. Наскоро, тие ќе можат да го реализираат својот сон. Шведскиот бренд „Ејч енд Ем“ ја обнови свадбената линија, додавајќи ѝ фустан што речиси е истиот со свадбениот на Кејт Мидлтон. Копијата од модната куќа на Александар Меквин, која Кејт Мидлтон ја носеше на венчавката со Принцот од Кембриџ а чинеше 250 илјади фунти, со ова ново парче на „Ејч енд Ем“, невестите сега може да ја најдат со пониска цена од само 149 фунти.

Да се потсетиме, Кејт Мидлтон се омажи за Принцот Вилијам во 2011 година. Моментално тие имаат три деца: 5-годишниот Џорџ, 3-годишната Шарлот и Луис кој е роден во април 2018 година.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com