Ева Лонгорија се враќа во форма по раѓањето бебе

0

 

Ева Лонгорија секогаш изгледа одлично! А Хозе Бастон, нејзиниот сопруг, се покажа како најголем поддржувач, што се гледа по сликите од четвртокот, за време на добротворната вечера на фондацијата „Ева Лонгорија“ во Лос Анџелес.

43- годишната актерка – која го роди нивниот прв син Сантјаго пред четири месеци – не можеше да ја избрише насмевката од нејзиното лице додека се наведнуваше да го прегрне својот избраник.

Фондацијата на актерката има за цел да го затвори образовниот јаз кој ги оптоварува латиноамериканците и да се соочи со латино-сиромаштијата.

И Лонгорија изгледаше восхитувачки во прекрасен фустан, кој лесно паѓа до половината, каде е зацврстен. Поранешната ѕвезда на „Очајни домаќинки“ блескаше покажувајќи ја нејзината фигура по раѓањето на бебе.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com