Деми Мур е повторно среќна во љубовта

0

Деми Мур се повеќе време минува со модната дизајнерка од Србија Маша Манџука и нејзината ќерка Руми, што ги поттикна гласините за нивната врска. Наводно Деми, по три пропаднати брака, конечно ја нашла среќата крај Маша и нивното интензивно дружење трае веќе две години.

Викендов, папараците ги уловија Деми, Маша и Руми на шопинг во Лос Анџелес. Деми уживаше во шопингот купувајќи и играчки на Руми.

После тоа, тие двете си играа пред ресторанот во кој ручаа.

Пријателите на Деми тврдат дека нејзината врска со Маша е сериозна, а глумицата ја прифатила Руми како своја ќерка и конечно е повторно многу среќна.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com