Деми Ловато: „Никогаш не се откажувај“

0

Откако се предозираше во јули, Деми Ловато (26) е помалку активна на социјалните мрежи отколку порано. Сепак, неодамна објави фотографија после вежбање со пораката „Никогаш не се откажувај“.

Деми се занимава со боречката вештиниа Џиу Џицу, а нејзините обожаватели имаа само пофални зборови за оваа вест. Многумина истакнаа дека пејачката изгледа подобро од кога и да било, и ја охрабруваат да продолжи така.

„Испотена, бушава Џиу Џицу коса“, напиша Деми Ловато како опис на сликата.

„Мило ми е што се вративте“, напиша еден обожавател, додека многумина ѝ рекле да не се откажува и да продолжи да се бори.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com