Гвинет Палтроу отворено зборува за нејзиниот „фантастичен“ брак со Бред Фалчук

0

 

Гвинет Палтроу не може да биде посреќна! Актерката, која има 46 години, зборуваше за нејзиниот сопруг, Бред Фалчук.


 
Двајцата се венчаа на 29 септември во домот на Палтроу во Источен Хемптонс.

“Тоа е фантастично ” рече Палтроу. „Се чувствувам толку среќна и многу сум благодарна. Сосема е различно да се биде во средните четириесетти години и да се направи тоа повторно. Да го споделите целото свое искуство, болка, среќа, страдање – сè. Тоа е всушност многу охрабрувачки, се чувствувам многу оптимистично! ”

Џери Сеинфелд, Роберт Дауни Џуниор и Камерон Диаз со својот сопруг се само дел од ѕвездите кои го прославија бракот на Гвинет Палтроу и Бред Фалчук.

Самата Гвинет неодамна изјави дека таа не е сигурна дека ќе се омажи повторно по бракот со Крис Мартин. Фронтменот на „Колдплеј“ и Палтроу беа во брак од 2003 до 2014 година и имаат ќерка Епл, 14 и син Мојсеј, 12. 47-годишниот продуцент, кој се запозна со Палтроу во август 2014 година, исто така, има две деца од својот прв брак.

“Имам деца – што е поентата? И тогаш го сретнав овој неверојатен човек, кој ме натера да мислам дека вреди да му се посветам целосно” изјави Гвинет.

Таа, исто така, рече дека самата се смета за “тип на човек кој сака да биде во брак”.
“Сакам да бидам сопруга. Сакам да создадам дом “, рече таа. “Мислам дека бракот е навистина убава, благородна и институција која вреди. Бидејќи јас не мислам дека ќе се омажиш и тоа е тоа – ова е само почеток. Вие го креирате овој трет ентитет, на кој треба да му се посветите комплетно.”

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com