Гвинет Палтроу живее со сопругот четири дена во неделата

0

Актерката Гвинет Палтроу открила дека живее со сопругот четири дена во неделата, а дека останатите три дена тој заминува во неговиот стан. Актерката зборувала за „The Sunday Times“ и рекла:

– Сите мои пријатели кои се во брак, сметаат дека начинот на кој што ние живееме е идеален и дека не треба да го менуваме.

За оваа ситуација со сопругот Гвинет вели дека добила дозвола од својата учителка по интимност, Михаела Моехм.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com