“Габи, те сакам, Пачос“ стои на билборд кај новиот пазар

0

Во Нова Битола вчера осамна билборд со необична љубовна порака, на кој битолчанец ја искажа својата љубов кон својата сакана.

“Габи,  те сакам, Пачос“ стои напишано на билбордот кај Новиот пазар.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com