Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Внимавајте, овци на патот

0

Фотографијава е направена на само два километри од центарот на Скопје, на меѓународниот магистрален пат што води кон Косово. Непосредно пред семафорите на улицата „Словенечка“ ова стадо овци ја минува магистралата, стопирајќи го сообраќајот за неколку минути.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com