Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Владо Јаневски и Вера Мештеровиќ во нов спот за баладата „Откако си негова“ (ВИДЕО)

0

По долги години, Владо Јаневски се појавува во новиот спот за песната „Откако си негова“.

58-годишниот пејач и атрактивната манекенка Вера Мештеровиќ го снимаа видеозаписот на неколку локации во Македонија.

Музиката и текстот на песната се дело на Владо, а аранжманот е на Никша Братош.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com