Бушар си тера по свое, тенисот станува минато

0

Важи за една од најубавите и најсекси тенисерки на денешницата, но во последно време се почесто вниманието на јавноста го привлекува надвор од тениските терени.

Ежени Бушар милува добро да се забавува и притоа со „жешки“ фотки да ги изненадува своите фанови на социјалните мрежи.

Канаѓанката периодов се одмара, а папараците ја лоцираа на плажа во Мајами каде што лудо се забавуваше со една пријателка. Од толку што се занесе и опушти, не примети дека горниот дел од костимот за капење се измести, па се појави брадавицата од едната нејзина града.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com