Брус Вилис во ПЛЕЈБОЈ кошула

0

 

Оваа сабота 63-годишната легенда на филмот Умри Машки беше забележан во Лос Ангелес облечен во сина кошула со цртежи на легендарните дами облечени во костумите на Плејбој Зајачиците.

Брус изгледот го дополнил со темен часовник, кој му одговара на патиките.

 
Актерот во интервјуто дадено за Плејбој во 1996 година, зборувал за тешкотијата за симулирање на сексот за една сцена, велејќи: “Факт е дека таквите сцени се з****** тешка работа”.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com