Бритни Спирс во секси долна облека на концерт во Тексас

0

 

Американската пејачка е препознатлива по нејзиниот специфичен изглед на сцена.  Тоа не беше исклучок ни на концертот во Тексас. Бритни беше облечена во црвен и светкав боди-костим, кој го имаше искомбинирано со мрежести хулахопки, танга гаќи и чевли на штикла, исти како на видеото на нејзината песна „Gimme More“.

 

Потоа, се пресоблече, но нејзиниот изглед беше уште поинтересен. Таа носеше црвена долна облека со мрежести чорапи и високи чизми. Со оваа облека пејачката покажа сериозна подвижност, особено кога се наведна и ги допре своите ножни прсти.

Шоу-божицата Бритни Спирс во својот трет комплет, облече блескав сребрен градник кој го носеше под црвен пердув и се здружи со чипка каменбард и уште еден црн камен.

И четвртата облека се состоеше од блескав сребрен градник кој се носеше под црвен пердув и се искомбинира со чипка каменбард и уште еден црн камен.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com