Арапскиот свет ја смени Линдзи Лохан!

0

Скандалозната актерка Линдзи Лохан, која пред неколку години замина во Обединетите Арапски Емирати, рече дека Дубаи е создаден за здрав начин на живот.

“Тој ве тера да размислувате позитивно, затоа што е различен од Њујорк”, изјави таа за списанието “Пејпер”.

Холивудската ѕвезда, рече дека во ОАЕ не е под притисок од папараците и од забранети дроги, а жегата те тера да не пушиш, па сега наместо да еруптира по забави, таа медитира два пати на ден, подготвувајќи се за семејството и пријателите. Во исто време учи француски и руски јазик и сурфање.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com