Анџелина Џоли на божиќен шопинг

0

Пред некој ден, 43-годишната Анџелина Џоли заедно со својот син Пакс е забележана во Санта Моника. Актерката, е фатена како шета по продавници и организира предпразничен шопинг. За оваа пригода, холивудската ѕвезда облече светло палто од Макс Мара и за да изгледа уште помодерно, својот изглед го надополни со големи очила за сонце.

Да се потсетиме, неодамна, актерката учествуваше на конференција во Лондон, а пред извесно време излезе во фустан со деколте.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com