SEMA од аспект на Rotiform (ВИДЕО)

0

На почетокот на месецов, во Лас Вегас, во Невада, се одржа најголемото тјунинг шоу на планетата – SEMA.

Разновидноста на автомобили беше огромна, па и ние се обидовме да претставиме барем мал селектиран дел од него.
Едно нешто сепак, што остави посебен впечаток на саемот се тркалата на Rotiform. Нивниот спектар е исто така импресивен – од тркала за огромни џипови до сјајни фелни со огромен борд за ниските спортисти. Само во три минути се собрани толку многу убавини. Уживајте во нив !!!

Share.

About Author

Зоран Михајловски

Остави коментар

Powered by themekiller.com