10 совети зошто треба да водите љубов вечерва

0

– Затоа што тој е тука
– Затоа што грозниот ден ќе го претворите во прекрасна ноќ
– Затоа што сонот во неговата прегратка ќе биде многу помирен и подлабок
– Затоа што пријателите кои ги викнавте го откажале доаѓањето
– Затоа што заедничкото капење во топла када е одличен рецепт против депресија
– Затоа што на ТВ нема што да се гледа
– Затоа што оргазмот е најдобар лек против стресот
– Затоа што го славите крајот на посетата на родителите
– Затоа што ќе имате за што да размислувате следниот ден кога ќе одите на работа
– Затоа што мајката секогаш Ве учела дека што можеш денес да направиш не оставај за утре

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com