Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ВО КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

0

Таа е една од најзафатените жени во шоу-бизнисот.

Но, Џенифер Лопез успева да пронајде малку слободно време за да фати неколку сончеви зраци пред нејзиното шоу во Лас Вегас.

Џенифер својата идеална фигура ја должи на напорното вежбање на кое му посветува многу време.

Нејзините тренинзи во овој период се почести поради подготовките за еден од финалните концерти од нејзиното шоу ,,СЕ ШТО ИМАМ’’ кое започна во 2016 година и сеуште се одржува во Лас Вегас.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com