Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ОВОШНA САЛАТА КОЈА СИГУРНО НЕ СТЕ ЈА ПРОБАЛЕ

0
Летните денови се при крајот и токму затоа искористете ги сезонските овошки за да ја подготвите оваа супер летна комбинација од вкусови!
ЛУБЕНИЦА ИСЕЧЕНА НА КОЦКИ
КАПИНИ ЛИСТОВИ СВЕЖО НАНЕ
СОК ОД ЛИМЕТА КАКО ДРЕСИНГ и Уживајте!

 

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com