Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

‘НАЈУБАВАТА ДЕВОЈКА ВО СВЕТОТ’ – ТИЛАН БЛОНДО

0

Французинката Thylane Blondeau е фотографирана во Беверли Хилс во средата, како се упатува кон ексклузивниот италијански ресторан Il Pastaio.
16-годишната IMG модел беше облечена во црна-маичка која чини 300 долари, со панталони на риги, чизми од кожа и јакна од марката “Gia”.
Таа во раката го носеше својот iPhone , додека нејзината коса која е во Ombré стил, ја врза во неуредна пунџа, па така таа остави нејзината природна убавина да заблеска.

Thylane минатата недела изјави дека ,,трикот” да останате глобална ѕвезда е ,,да останате самостојни и да имате силен карактер”.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com