Вин Дизел: „Брзи и бесни- 8“ ќе донесе Оскар

0

Осмиот серијал на „Брзи и бесни“ ќе се најде во кино салите дури во април следната година. Креаторите на филмот сепак не избираат средства во стремежот да ја „загреат“ публиката уште отсега.

Серијата од почетокот и се допаѓа на публиката, но ако се верува на последните изјави на продуцентот и изведувач на главната улога Вин Дизел, новата епизода конечно ќе го запише своето име со златни букви во историјата филмот.

-Мислам дека со овој филм ќе ги надмине сите очекувања, потенцираше актерот за ET Online. -Следната година тој ќе конкурира во повеќе категориии за најголемата филмска награда во светот – Оскар. Само почекајте и ќе видите!

„Брзи и бесни 8“ е многи поразличен. Филмот е многу помрачен и поинтересен. Главниот херој паѓа во внатрешен конфликт, кој ќе ја шокира публиката. Опоравувањето од емоциите и загубата во седмата серија ги преживува на свој начин.- На 11 декември на секој екран на Тајмс сквер ќе проектира трејлер на филмот и тој ќе ја зафати публиката како „товарен воз“. Тогаш се ќе добие смисла?!, ветува Дизел.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com