Бен Афлек и Тејлор Свифт (не) се во врска

0

Изгледа дека сепак не е љубовна приказна, иако – никогаш не вели никогаш. Бен Афлек и Тејлор Свифт, по се изгледа дека сепак не се во врска, наспроти пишувањето на таблоидите кои деновиве беа полни со приказни дека „се отвора патот за нова романса“.

Ben Affleck
Сепак, иако некои од таблоидите кои на сите начини се обидуваа да ги убедат своите читатели дека двете супер ѕвезди, 44-гоишниот актер и 26 годишната пејачка започнале да излегуваат заедно, во извештајот на „Госип кап“, порталот кој се труди да ги потврдува своите вести до релевантни извори, оваа вест е демантирана.

taylor-swift-red-lips-wallpapers-free-download-1
Инаку, гласините за наводната врска тргнале по текстот објавен во магазинот „Ин тач“ со наслов „Таа е човекојадец! Тејлор го намести убодот на Бен“. Според неделникот, Бен ја прашал својата филмска партнерка Кара Делавињ да го поврзе со Тејлор, за која знаел дека се блиски пријателки. Наводно, тој сакал флертот да прерасне во нешто повеќе, но целата работа според „Госип кап“ не успеала.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com