Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Алек Болдвин знае што да го советува Џастин Бибер

0

„На луѓето што се земаат млади, а вие сте многу млади, им посакувам да го минат времето еден со друг“  им порача тој.

Алек имаше 32 години кога се ожени со Ким Бесинџер, мајка на нивната ќерка Ајрланд. Нивниот  седумгодишен брак заврши кога Ајрленд имаше само пет години. Подоцна тој се ожени со инструкторката по јога Хилариа Томас во 2011 година.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com